Nacionalinė rinktinė

LIETUVOS SKLANDYMO SUAUGUSIŲJŲ RINKTINĖ 2022 METAMS

  1. Gvidas Sabeckis
  2. Darius Gudžiūnas (Vilnius)
  3. Joris Vainius (Vilnius)
  4. Ringaudas Kikalas (Kartena)
  5. Artūras Pilvinis (Telšiai)
  6. Andrej Lebedev (Vilnius)
  7. Gintaras Drevinskas (Biržai)
  8. Marius Puščauskas (Vilnius)
  9. Viktoras Kukčikaitis
  10. Vladas Motūza (Kaunas)
  11. Igor Volkov (Vilnius)
  12. Edita Skalskienė (Kaunas)
  13. Linas Miežlaiškis (Kaunas) Atsarginis pilotas
  14. Andrius Tamulėnas (Vilnius) Atsarginis pilotas

LIETUVOS SKLANDYMO JAUNIMO RINKTINĖ 2022 METAMS

  1. Ignas Bitinaitis (Vilnius)
  2. Šarūnas Stanevičius (Kartena)
  3. Jokūbas Motūza (Kaunas)

Lietuvos sklandymo suaugusių rinktinė 2021 metams

Eil. Nr.Atvira  / Standartinė / 13,5m / 15m / 18m / 20m klasėsStandartinė / Klubinė / 13,5 m. klasė
1.Gvidas Sabeckis (Kaunas)Darius Gudžiūnas (Vilnius)
2.Vladas Motūza (Kaunas)Andrej Lebedev (Vilnius)
3.Joris Vainius (Vilnius)Ringaudas Kikalas (Klaipėda)
4.Darius Liaugaudas (Kaunas)Artūras Pilvinis (Telšė)
5.Mindaugas Žaliukas (Kaunas)Jokūbas Motūza (Kaunas)
6.Marius Pluščiauskas (Vilnius)Andrius Tamulėnas (Vilnius)
7.Darius Gudžiūnas (Vilnius)
8.Gintaras Drevinskas (Biržai)

Atstovavimas 2021 m.  Pasaulio čempionatuose

1. Atvira klasė („Open Class“), Pasaulio čempionatas Vokietijoje
– Laisva vieta (Nimbus4)
– Laisva vieta (XXX)

2. 18 m. klasė („18m Class“), Pasaulio čempionatas Vokietijoje
– Adomas Grabskis (JS1B)
– Marius Pluščiauskas (ASG29)
– atsarginis pilotas Darius Gudžiūnas (JS1B arba ASG29)

3. 20 m. klasė („20m Class“), Pasaulio čempionatas Vokietijoje
– Vladas Motūza, Igor Volkov (ASG32Mi)

4. 15 m. klasė („15m Class“), Pasaulio čempionatas Prancūzijoje
– Gvidas Sabeckis (ASG29)
– Laisva vieta (XXX)

5. Standartinė klasė („Standard Class“), Pasaulio čempionatas Prancūzijoje
– Artūras Pilvinis (Discus2a)
– Joris Vainius (LS8)

6. Klubinė klasė („Club Class“), Pasaulio čempionatas Prancūzijoje
– Darius Gudžiūnas (ASW20)
– Andrej Lebedev (ASW20)

7. Europos jaunimo sklandymo čempionatas klubinė („Club Class“) ir standartinė („Standard Class“) klasės, Lietuva
– Ignas Bitinaitis (Discus2a)
– Laurynas Šupinys (LS8)
– Jokūbas Motūza (???)
– Titas Jovaiša (Jantar St3)
– Daniel Chernov (Jantar St3)
– Ugnius Kairys (Jantar St3)

Lietuvos sklandymo suaugusių rinktinė 2020 metams

Eil. Nr.Atvira  / Standartinė / 13,5m / 15m / 18m / 20m klasėsStandartinė / Klubinė / 13,5 m. klasė
1.Gvidas Sabeckis (Kaunas)Darius Liaugaudas (Kaunas)
2.Joris Vainius (Vilnius)Andrej Lebedev (Vilnius)
3.Gintaras Drevinskas (Biržai)Joris Vainius (Vilnius)
4.Darius Liaugaudas (Kaunas)Ringaudas Kikalas (Klaipėda)
5.Mindaugas Žaliukas (Kaunas)Artūras Pilvinis (Telšė)
6.Vytautas Sabeckis (Kaunas)Darius Gudžiūnas (Vilnius)
7.Vladas Motūza (Kaunas)
8.Gintautas Butnoris (Panevėžys)

Atstovavimas 2020 m.  Pasaulio čempionatuose

1. Atvira klasė („Open Class“), Pasaulio čempionatas Vokietijoje
– Laisva vieta (Nimbus4)
– Laisva vieta (XXX)

2. 18 m. klasė („18m Class“), Pasaulio čempionatas Vokietijoje
– Gvidas Sabeckis (ASG29)
– Vytautas Sabeckis (JS1B)

3. 20 m. klasė („20m Class“), Pasaulio čempionatas Vokietijoje
– Laisva vieta (XXX)

4. 15 m. klasė („15m Class“), Pasaulio čempionatas Prancūzijoje
– Joris Vainius (ASG29)
– Laisva vieta (XXX)

5. Standartinė klasė („Standard Class“), Pasaulio čempionatas Prancūzijoje
– Artūras Pilvinis (LS8)
– Laisva vieta (LAK19)

6. Klubinė klasė („Club Class“), Pasaulio čempionatas Prancūzijoje
– Darius Liaugaudas (Pegase 101A)
– Andrej Lebedev (ASW20f)

Lietuvos sklandymo suaugusių rinktinė 2019 metams

Eil. Nr.Atvira  / Standartinė / 13,5m / 15m / 18m / 20m klasėsStandartinė / Klubinė / 13,5 m. klasė
1.Gintaras Drevinskas (Biržai)Darius Liaugaudas (Kaunas)
2.Adomas Grabskis (Kaunas)Andrej Lebedev (Vilnius)
3.Darius Liaugaudas (Kaunas)Joris Vainius (Vilnius)
4.Gvidas Sabeckis (Kaunas)Artūras Pilvinis (Telšiai)
5.Joris Vainius (Vilnius)Vladas Motūza (Kaunas)
6.Gintautas Butnoris (Panevėžys)Andrius Tamulėnas (Vilnius)
7.Vytautas Sabeckis (Kaunas)
8.Vladas Motūza (Kaunas)

Atstovavimas 2019 m. Europos ir Pasaulio čempionatuose

1. Atvira klasė („Open Class“), Europos čempionatas Lenkijoje
– Laisva vieta (Nimbus4)
– Laisva vieta (XXX)

2. 18 m. klasė („18m Class“), Europos čempionatas Lenkijoje
– Vytautas Mačiulis (LAK17c)
– Laisva vieta (XXX)

3. 20 m. klasė („20m Class“), Europos čempionatas Lenkijoje
– Vladas Motūza, Igor Volkov (ASG 32Mi)

4. 15 m. klasė („15m Class“), Europos čempionatas Slovakijoje
– Joris Vainius (ASG29)
– Laisva vieta (XXX)

5. Standartinė klasė („Standard Class“), Europos čempionatas Slovakijoje
– Andrius Tamulėnas (LS8)
– Laisva vieta (XXX)

6. Klubinė klasė („Club Class“), Europos čempionatas Slovakijoje
– Artūras Pilvinis (SZD 55)
– Darius Liaugaudas (Pegase 101A)

7. 13,5 m. klasė, Pasaulio čempionatas Italijoje
– Vytautas Sabeckis (mini LAK)
– atsarginis Vladas Motūza (mini LAK)

8. Jaunimo Pasaulio čempionatas Vengrijoje
– Ignas Bitinaitis, standartinė klasė (Discus2)
– Laurynas Šiupinys, standartinė klasė (LAK19)
– Ringaudas Kikalas, standartinė klasė (LS8)
– Martynas Liutkevičius, klubinė klasė (Jantar st.2)
– Rokas Liaugaudas, klubinė klasė (Pegase 101A)
– Jokūbas Motūza, klubinė klasė (LS4)

Lietuvos sklandymo suaugusių rinktinė 2018 metams

Eil. Nr.Atvira  / Standartinė / 13,5m / 15m / 18m / 20m klasėsStandartinė / Klubinė / 13,5 m. klasė
1.Gintaras Drevinskas (Biržai)Darius Liaugaudas (Kaunas)
2.Vladas Motūza (Kaunas)Vladas Motūza (Kaunas)
3.Adomas Grabskis (Kaunas)Andrej Lebedev (Vilnius)
4.Joris Vainius (Vilnius)Gvidas Sabeckis (Kaunas)
5.Gintautas Butnoris (Panevėžys)Andrius Tamulėnas (Vilnius)
6.Vytautas Sabeckis (Kaunas)Joris Vainius (Vilnius)
7.Darius Liaugaudas (Kaunas)
8.Artūras Klimašauskas (Kaunas)

Atstovavimas 2018 m. Pasaulio čempionatuose

1. Atvira klasė („Open Class“), Čekijoje
– Laisva vieta (Nimbus4)
– Laisva vieta (XXX)

2. 18 m. klasė („18m Class“), Čekijoje
– Adomas Grabskis (JS1b)
– Laisva vieta (XXX)

3. 20 m. klasė („20m Class“), Čekijoje
– Vladas Motūza, Igor Volkov (ASG 32Mi)

4. 15 m. klasė („15m Class“), Lenkijoje
– Vytautas Sabeckis (LAK17a)
– Gvidas Sabeckis (ASG29)

5. Standartinė klasė („Standard Class“), Lenkijoje
– Vladas Motūza (Discus 2a)
– Joris Vainius (LS8)

6. Klubinė klasė („Club Class“), Lenkijoje
– Darius Liaugaudas (Pegase 101A)
– Andrej Lebedev (ASW-20)

Lietuvos sklandymo suaugusių rinktinė 2017 metams

Eil. Nr.Atvira  / Standartinė / 13,5m / 15m / 18m / 20m klasėsStandartinė / Klubinė / 13,5 m. klasė
1.Vladas Motūza (Kaunas)Vladas Motūza (Kaunas)
2.Gintaras Grevinskas (Biržai)Gvidas Sabeckis (Kaunas)
3.Adomas Grabskis (Kaunas)Romualdas Konteikis (Kaunas)
4.Jorius Vainius (Vilnius)Kęstutis Jurkštas (Šilutė)
5.Vytautas Sabeckis (Kaunas)Mindaugas Žaliukas (Kaunas)
6.Martynas Bykovas (Kaunas)Jorius Vainius (Vilnius)
7.Gintautas Butnoris (Panevėžys)
8.

Atstovavimas 2017 m. Europos čempionatuose

1. Atvira klasė („Open Class“), Europos čempionatas Anglijoje
– Laisva vieta (Nimbus4)

2. 18 m. klasė („18m Class“), Europos čempionatas Anglijoje
– Laisva vieta (JS1b)
– Laisva vieta (XXX)

3. 15 m. klasė („15m Class“), Europos čempionatas Anglijoje
– Laisva vieta (XXX)
– Laisva vieta (XXX)

4. Standartinė klasė („Standard Class“), Europos čempionatas Čekijoje
– Vladas Motūza (Discus 2a)
– Laisva vieta (XXX)

5. Klubinė klasė („Club Class“), Europos čempionatas Čekijoje
– Gvidas Sabeckis (Jantar St2)
– Laisva vieta (XXX)

6. 20 m. klasė („20m Class“), Europos čempionatas Čekijoje
– Nedalyvaujam

7. Pasaulio sklandymo čempionatas 13.5m klasėje Vengrijoje
– Vladas Motūza (miniLAK – ZM modernizuotas)
– Gvidas Sabeckis (miniLAK – LR2)

8. Pasaulio moterų sklandymo čempionatas Čekijoje
– Nedalyvaujam

9. Jaunimo Pasaulio čempionatas Lietuvoje
– Joris Vainius (standartinė klasė, LS8)
– Ringaudas Kikalas (standartinė klasė, LAK19)
– Laisva vieta (standartinė klasė, XXX)
– Ignas Bitinaitis (klubinė klasė, LS4)
– Rokas Liaugaudas (pretendentas, spręsis po LSF klubinės klasės*)
– Laurynas Šiupinys (pretendentas, spręsis po LSF klubinės klasės*)
– Martynas Liutkevičius (pretendentas, spręsis po LSF klubinės klasės*)
*bus atrinkti 2 iš 3.

Lietuvos sklandymo suaugusių rinktinė 2016 metams

Eil. Nr.Atvira  / Standartinė / 13,5m / 15m / 18m / 20m klasėsStandartinė / Klubinė / 13,5 m. klasė
1.Vladas Motūza (Kaunas)Vladas Motūza (Kaunas)
2.Gintaras Grevinskas (Biržai)Vytautas Rasimavičius (Kaunas)
3.Adomas Grabskis (Kaunas)Linas Miežlaiškis (Kaunas)
4.Viktoras Kukčikaitis (Kaunas)Romualdas Konteikis (Kaunas)
5.Algimantas Jonušas (Kaunas)Mindaugas Žaliukas (Kaunas)
6.Vytautas Sabeckis (Kaunas)Martynas Šližys (Kaunas)
7.Joris Vainius (Vilnius)
8.Stasys Skalskis (Kaunas)

Atstovavimas 2016 m. Pasaulio čempionatuose

1. Atvira klasė („Open Class“), Pasaulio čempionatas Australijoje
– Nedalyvaujame

2. 18 m. klasė („18m Class“), Pasaulio čempionatas Australijoje
– Adomas Grabskis (JS1B)

3. 15 m. klasė („15m Class“), Pasaulio čempionatas Australijoje
– G. Zubė (Ventus 2ax)

4. Standartinė klasė („Standard Class“), Pasaulio čempionatas Lietuvoje
– V. Motūza (Discus 2a)
– R. Konteikis (LS8)

5. Klubinė klasė („Club Class“), Pasaulio čempionatas Lietuvoje
– V. Rasimavičius (Jantar St3)
– L. Miežlaiškis (Jantar St1)
– D. Liaugaudas (Pegase)

6. 20 m. klasė („20m Class“), Pasaulio čempionatas Lietuvoje
– V. Kukčikaitis ir D. Liaugaudas arba K. Miliūnas (Duo Discus arba Arcus)

7. Jaunimo Pasaulio čempionatas Australijoje
– I.Bitinaitis (klubinė klasė, LS1)
– M.Pluščiauskas (standartinė klasė, LS8)
– J.Vainius (standartinė klasė, LAK-19)
– l.Šiupinys (klubinė klasė, Jantar st./LS1)

Lietuvos sklandymo suaugusių rinktinė 2015 metams

Eil. Nr.Atvira / 18 m. / 20 m. klasėsStandartinė / 15 m. / 20 m. klasėsKlubinė / 13,5 m. klasė
1.G. Drevinskas (Biržai)G. Zubė (Klaipėda)Vl. Motūza (Kaunas)
2.G. Zubė (Klaipėda)Vl. Motūza (Kaunas)L. Miežlaiškis (Kaunas)
3.Vl. Motūza (Kaunas)V. Sabeckis (Kaunas)M. Žaliukas (Kaunas)
4.A. Klimašauskas (Kaunas)A. Jonušas (Kaunas)K. Jurkštas (Šilutė)
5.V. Sabeckis (Kaunas)V. Kukčikaitis (Kaunas)R. Konteikis (Kaunas)
6.M. Pluščiauskas (Vilnius)A. Klimašauskas (Kaunas)K. Miliūnas (Kaunas)

Atstovavimas 2015 m. Europos ir Pasaulio čempionatuose

1. Atvira klasė („Open Class“), Europos čempionatas Vengrijoje
– Nenuspręsta (Nimbus 4)
– Nenuspręsta (LAK-17b, 21 m.)

2. 18 m. klasė („18m Class“), Europos čempionatas Vengrijoje
– V. Kukčikaitis (JS1B)
– K. Miliūnas (LAK-17b)

3. 15 m. klasė („15m Class“), Europos čempionatas Italijoje
– G. Zubė (Ventus 2ax)

4. Standartinė klasė („Standard Class“), Europos čempionatas Italijoje
– Komanda neformuojama trenerių tarybos sprendimu

5. Klubinė klasė („Club Class“), Europos čempionatas Italijoje
– Komanda neformuojama trenerių tarybos sprendimu

6. Klubinė klasė („Club Class“), Pasaulio čempionatas Danijoje
– E. Sklalskienė (Jantar St3)

7. 13.5 m klasė, Pasaulio čempionatas Pociūnuose
– Vl. Motūra (LAK-17a, 13,5 m.)
– M.Žaliukas (nenuspręsta)
– L.Miežlaiškis (nenuspręsta)
– K.Jurkštas (nenuspręsta)
– T.Kuzmickas (rezerve, GP14)

8. Jaunimo čempionatas Australijoje
– I.Bitinaitis (klubinė klasė, LS4)
– M.Pluščiauskas (standartinė klasė, LS8)
– R.Liaugaudas (klubinė klasė, LS4)
– J.Vainius (standartinė klasė, LAK-19)
– l.Šiupinys (klubinė klasė, Jantar st./LS1)

Lietuvos sklandymo suaugusių rinktinė 2014 metams

Eil. Nr.Atvira / 18 m. / 20 m. klasėsStandartinė / 15 m. / 20 m. klasėsKlubinė / Pasaulinė klasė
1.G. Drevinskas (Biržai)Vl. Motūza (Kaunas)Vl. Motūza (Kaunas)
2.G. Zubė (Klaipėda)V. Sabeckis (Kaunas)A. Bateika (Kaunas)
3.V. Kukčikaitis (Kaunas)D. Liaugaudas (Kaunas)L. Miežlaiškis (Kaunas)
4.A. Klimašauskas (Kaunas)V. Kukčikaitis (Kaunas)A. Pilvinis (Telšiai)
5.V. Sabeckis (Kaunas)G. Zubė (Klaipėda)V. Rasimavičius (Kaunas)
6.S. Skalskis (Kaunas)A. Jonušas (Kaunas)K. Miliūnas (Kaunas)

Atstovavimas 2014 m. Pasaulio čempionatuose

1. Atvira klasė („Open Class“)
– Viktoras Kukčikaitis (Nimbus 4)
– Stasys Skalskis (LAK-17b, 21 m.)

2. 18 m. klasė („18m Class“)
– Gintaras Drevinskas (JS1B)
– Agomas Grabskis (LAK-17b)

3. 15 m. klasė („15m Class“)
– Gintas Zubė (Ventus 2ax)
– Joris Vainius (LAK-17a)

4. Standartinė klasė („Standard Class“)
– Vladas Motūza (Discus 2a)
– Vytautas Sabeckis (LS8a)

5. Klubinė klasė („Club Class“)
– Aleksandras Bateika (Jantar St3)
– Linas Miežlaiškis (Jantar St)

Informacija ruošiama

Informacija ruošiama