Rezultatai ir rekordai

Lietuvos čempionatasČempionato prizinininkai
2022. Pociūnai. (Atvira)    

Biržai. (Klubinė)
Atvira klasė:
1 vieta –
2 vieta –
3 vieta –  

Klubinė klasė:
1 vieta –
2 vieta –
3 vieta –
2021. Pociūnai. (Atvira)    

Paluknys. (Klubinė)
Atvira klasė:
1 vieta – G. Sabeckis
2 vieta – G. Drevinskas
3 vieta – V. Sabeckis  

Klubinė klasė:
1 vieta – G. Sabeckis
2 vieta – M. Žaliukas
3 vieta – V. Motūza
2020. Pociūnai. (Atvira)      

Biržai. (Klubinė)
Atvira klasė:
1 vieta – M. Pluščauskas
2 vieta – G. Sabeckis
3 vieta – L. Miežlaiškis  

Klubinė klasė:
1 vieta – D. Gudžiūnas
2 vieta – R. Kikalas
3 vieta – A. Lebedev
2019. Pociūnai. (Atvira)         

Šeduva. (Klubinė)
Atvira klasė:
1 vieta – J. Vainius
2 vieta – M. Žaliukas
3 vieta – V. Motūza  

Klubinė klasė:
1 vieta – D. Gudžiūnas
2 vieta – A. Lebedev
3 vieta – R. Konteikis
2018. Pociūnai. (Atvira)    

Paluknys. (Klubinė)
Atvira klasė:
1 vieta – G. Sabeckis
2 vieta – D. Liaugaudas
3 vieta – A. Grabskis  

Klubinė klasė:
1 vieta – D. Liaugaudas
2 vieta – L. Miežlaiškis
3 vieta – R. Kikalas
2017. Pociūnai. (Atvira)    

Paluknys. (Klubinė)
Atvira klasė:
1 vieta – G. Drevinskas
2 vieta – A. Klimašauskas
3 vieta – G. Butnorius  

Klubinė klasė:
1 vieta – A. Lebedev
2 vieta – M. Pluščauskas
3 vieta – D. Liaugaudas
2016. Pociūnai. (Atvira, klubinė)  Atvira klasė:
1 vieta – V. Motūza
2 vieta – M. Žaliukas
3 vieta – G. Drevinskas  

Klubinė klasė:
1 vieta – D. Liaugaudas
2 vieta – G. Sabeckis
3 vieta – M. Žaliukas
2015. Pociūnai. (Atvira, klubinė)  Atvira klasė:
1 vieta – G. Drevinskas
2 vieta – V. Motūza
3 vieta – V. Sabeckis  

Klubinė klasė:
1 vieta – V. Rasimavičius
2 vieta – J. Vainius
3 vieta – M. Šližys
2014. Pociūnai. (Atvira, klubinė)  
       
Paluknys. (15 m)
Atvira klasė:
1 vieta – G. Drevinskas
2 vieta – A. Grabskis
3 vieta – G. Zubė  

15 m. klasė:
1 vieta – V. Motūza
2 vieta – G. Zubė
3 vieta – A. Jonušas  

Klubinė klasė:
1 vieta – V. Motūza
2 vieta – R. Konteikis
3 vieta – K. Jurkštas
2013. Telšiai. (Atvira)         

Pociūnai. (15 m)        

Paluknys. (Klubinė)
Atvira klasė:
1 vieta – G. Drevinskas
2 vieta – S. Skalskis
3 vieta – G. Zubė  

15 m. klasė:
1 vieta – G. Zubė
2 vieta – V. Kukčikaitis
3 vieta – V. Motūza  

Klubinė klasė:
1 vieta – M. Žaliukas
2 vieta – V. Rasimavičius
3 vieta – L. Miežlaiškis
2012. Pociūnai. (Atvira, 15 m.)    

Telšiai. (Klubinė)
Atvira klasė:
1 vieta – D. Liaugaudas
2 vieta – V. Motūza
3 vieta – G. Zubė  

15 m. klasė:
1 vieta – G. Zubė
2 vieta – V. Motūza
3 vieta – D. Liaugaudas  

Klubinė klasė:
1 vieta – V. Motūza
2 vieta – K. Jurkštas
3 vieta – K. Miliūnas
2011. Pociūnai. (Atvira, 15 m.)                

Biržai. (Klubinė)
Atvira klasė:
1 vieta – G. Drevinskas
2 vieta – M. Žaliukas
3 vieta – K. Miliūnas  

15 m. klasė:
1 vieta – D. Liaugaudas
2 vieta – G. Zubė
3 vieta – V. Sabeckis  

Klubinė klasė:
1 vieta – V. Motūza
2 vieta – V. Rasimavičius
3 vieta – A. Miklaševičius
2010. Pociūnai. (Atvira, 15 m.)
                 
Biržai. (Klubinė)
Atvira klasė:
1 vieta – M. Žaliukas
2 vieta – G. Zubė
3 vieta – V. Motūza  

15 m. klasė:
1 vieta – D. Liaugaudas
2 vieta – K. Miliūnas
3 vieta – V. Rasimavičius  

Klubinė klasė:
1 vieta – V. Motūza
2 vieta – V. Rasimavičius
3 vieta – K. Jurkštas
2009. Pociūnai. (Atvira, 15 m.)

Biržai. (Klubinė)
Atvira klasė:
1 vieta – V. Mačiulis
2 vieta – M. Žaliukas
3 vieta – V. Sabeckis  

15 m. klasė:
1 vieta – D. Liaugaudas
2 vieta – G. Zubė
3 vieta – V. Sabeckis  

Klubinė klasė:
1 vieta – G. Drevinskas
2 vieta – V. Motūza
3 vieta – L. Miežlaiškis
2008. Pociūnai. (Atvira, standartinė) 

Paluknys. (Klubinė)
Atvira klasė:
1 vieta – D. Liaugaudas
2 vieta – M. Žaliukas
3 vieta – G. Zubė  

Standartinė klasė:
1 vieta – D. Liaugaudas
2 vieta – M. Žaliukas
3 vieta – V. Mačiulis

Klubinė:
1 vieta – K. Miliūnas
2 vieta – G. Drevinskas
3 vieta – V. Motūza
2007. Pociūnai. (Atvira, standartinė)               
Paluknys. (Klubinė)
Atvira klasė:
1 vieta – D. Liaugaudas
2 vieta – V. Sabeckis
3 vieta – V. Mačiulis  

Standartinė klasė:
1 vieta – M. Žaliukas
2 vieta – D. Liaugaudas
3 vieta – R. Knėpa  

Klubinė klasė:
1 vieta – V. Rasimavičius
2 vieta – V. Motūza
3 vieta – K. Miliūnas
2006. Pociūnai. (Atvira)     

Paluknys. (Standartinė, klubinė)
Atvira klasė:
1 vieta – V. Kukčikaitis
2 vieta – D. Liaugaudas
3 vieta – S. Skalskis  

Standartinė klasė:
1 vieta – V. Motūza
2 vieta – V. Rasimavičius
3 vieta – M. Žaliukas  

Klubinė klasė:
1 vieta – V. Motūza
2 vieta – V. Sabeckis
3 vieta – V. Mačiulis
2005. Pociūnai. (Atvira)

Paluknys. (Standartinė)        

Panevėžys. (Klubinė)
Atvira klasė:
1 vieta – S. Skalskis
2 vieta – G. Butnorius
3 vieta – V. Sabeckis  

Standartinė klasė:
1 vieta – D. Liaugaudas
2 vieta – V. Motūza
3 vieta – A. Grabskis  

Klubinė klasė:
1 vieta – G. Drevinskas
2 vieta – V. Motūza
3 vieta – K. Miliūnas
2004. Pociūnai. (Atvira, standartinė)           
Paluknys. (Klubinė)
Atvira klasė:
1 vieta – V. Sabeckis
2 vieta – V. Mačiulis
3 vieta – G. Butnorius  

Standartinė klasė:
1 vieta – M. Žaliukas
2 vieta – D. Liaugaudas
3 vieta – V. Motūza  

Klubinė klasė:
1 vieta – V. Motūza
2 vieta – V. Sabeckis
3 vieta – A. Grabskis
2003. Pociūnai. (Atvira, standartinė)             
Paluknys. (Klubinė)
Atvira klasė:
1 vieta – V. Mačiulis
2 vieta – V. Sabeckis
3 vieta – A. Jonušas  

Standartinė klasė:
1 vieta – D. Liaugaudas
2 vieta – V. Motūza
3 vieta – K. Miliūnas  

Klubinė klasė:
1 vieta – K. Miliūnas
2 vieta – M. Žaliukas
3 vieta – Š. Šulekas
2002. Pociūnai. (Atvira, standartinė)               
Paluknys. (Klubinė)
Atvira klasė:
1 vieta – V. Sabeckis
2 vieta – V. Mačiulis
3 vieta – V. Kukčikaitis  

Standartinė klasė:
1 vieta – D. Liaugaudas
2 vieta – K. Miliūnas
3 vieta – V. Motūza  

Klubinė klasė:
1 vieta – D. Liaugaudas
2 vieta – V. Motūza
3 vieta – K. Miliūnas
2001. Pociūnai. (Atvira)    

Paluknys. (Standartinė)
Atvira klasė:
1 vieta – S. Skalskis
2 vieta – V. Sabeckis
3 vieta – A. Jonušas  

Standartinė klasė:
1 vieta – D. Liaugaudas
2 vieta – R. Knėpa
3 vieta – J. Kazlauskas  

Klubinė klasė:
1 vieta – V. Motūza
2 vieta – M. Žaliukas
3 vieta – K. Miliūnas
2000. Pociūnai (Atvira) 

Paluknys. (Standartinė)
Atvira klasė:
1 vieta – V. Sabeckis
2 vieta – S. Skalskis
3 vieta – V. Mačiulis  

Standartinė klasė:
1 vieta – M. Žaliukas
2 vieta – R. Knėpa
3 vieta – K. Miliūnas  

Klubinė klasė:
1 vieta – V. Motūza
2 vieta – D. Liaugaudas
3 vieta – G. Butnorius
1999. Paluknys. (Atvira)       

Telšiai. (Standartinė)       

Pociūnai. (Klubinė)
Atvira klasė:
1 vieta – V. Sabeckis
2 vieta – S. Skalskis
3 vieta – M. Žaliukas  

Standartinė klasė:
1 vieta – E. Smilgevičiūtė
2 vieta – V. Motūza
3 vieta – J. Galvelytė  

Klubinė klasė:
1 vieta – V. Motūza
2 vieta – M. Žaliukas
3 vieta – D. Liaugaudas
1998. Pociūnai. (Atvira, standartinė)

Paluknys. (Klubinė)
Atvira klasė:
1 vieta – V. Sabeckis
2 vieta – S. Skalskis
3 vieta – A. Klimašauskas  

Standartinė klasė:
1 vieta – D. Liaugaudas
2 vieta – G. Drevinskas
3 vieta – D. Vilne(Latvija)  

Klubinė:
1 vieta – V. Motūza
2 vieta – D. Liaugaudas
3 vieta – M. Žaliukas
1997. Pociūnai. (Atvira, standartinė, moterys, Blanik)Atvira klasė:
1 vieta – V. Sabeckis
2 vieta – G. Drevinskas
3 vieta – J. Stanaitis  

Standartinė klasė:
1 vieta – V. Motūza
2 vieta – G. Drevinskas
3 vieta – M. Žaliukas  

Moterys:
1 vieta – J. Galvelytė
2 vieta – E. Smilgevičiūtė
3 vieta – E. Ramelienė  

Blanik:
1 vieta – A. Žalnierius
2 vieta – J. Noreika
3 vieta –T.Kuzmina(Latvija)
1996. Pociūnai. (Atvira, standartinė)Atvira klasė:
1 vieta – V. Sabeckis
2 vieta – V. Kukčikaitis
3 vieta – A. Jonušas  

Standartinė klasė:
1 vieta – V. Mačiulis
2 vieta – V. Motūza
3 vieta – G. Drevinskas  

Moterys:
1 vieta – E. Smilgevičiūtė
2 vieta – E. Ramelienė
3 vieta –T.Kuzmina(Latvija)
1995. Panevėžys. (Atvira, standartinė)

37 čempionatas
Atvira klasė:
1 vieta – V. Sabeckis
2 vieta – S. Skalskis
3 vieta – A. Jonušas  

Standartinė klasė:
1 vieta – G. Drevinskas
2 vieta – V. Mačiulis
3 vieta – D. Liaugaudas
1994. Pociūnai. (Atvira, standartinė)

36 čempionatas
Atvira klasė:
1 vieta – V. Sabeckis
2 vieta – S. Skalskis
3 vieta – A. Jonušas  

Standartinė klasė:
1 vieta – V. Motūza
2 vieta – R. Onaitis
3 vieta – G. Drevinskas
1993. Biržai. (Atvira, standartinė)

35 čempionatas
Atvira klasė:
1 vieta – V. Sabeckis
2 vieta – S. Skalskis
3 vieta – V. Šveikauskas  

Standartinė klasė:
1 vieta – K. Miliūnas
2 vieta – D. Liaugaudas
3 vieta – A. Miklaševičius
1992. Pociūnai. (Atvira)                  

Panevėžys. (Standartinė, moterys) .

34 čempionatas
Atvira klasė:
1 vieta – A. Jonušas
2 vieta – S. Skalskis
3 vieta – V. Sabeckis  

Standartinė klasė:
1 vieta – G. Butnorius
2 vieta – V. Motūza
3 vieta – G. Drevinskas  

Moterys:
1 vieta – E. Smilgevičiūtė
2 vieta – E. Ramelienė
3 vieta – D. Vilne(Latvija)
1990. Biržai. (Atvira, standartinė,
klubinė, moterys)

33 čempionatas
Atvira klasė:
1 vieta – V. Sabeckis
2 vieta – R. Knėpa
3 vieta – V. Liniauskas  

Standartinė klasė:
1 vieta – A. Miklaševičius
2 vieta – V. Palionis
3 vieta – G. Drevinskas  

Klubinė klasė:
1 vieta – V. Mačiulis
2 vieta – R. Jaudzemas
3 vieta – R. Kėželis  

Moterys:
1 vieta – D. Bagočiūnaitė
2 vieta – E. Ramelienė
1989. Pociūnai. (Atvira)        

Panevėžys. (Standartinė, moterys).

32 čempionatas
Atvira klasė:
1 vieta – V. Sabeckis
2 vieta – G. Nevulis
3 vieta – G. Drevinskas  

Standartinė klasė:
1 vieta – A. Miklaševičius
2 vieta – V. Mačiulis
3 vieta – G. Drevinskas  

Moterys:
1 vieta – E. Smilgevičiūtė
2 vieta – R. Stašaitytė
3 vieta – E. Ramelienė
1988. Pociūnai. (Atvira).        

Šeduva. (standartinė).

31 čempionatas
Atvira klasė:
1 vieta – V. Sabeckis
2 vieta – S. Skalskis
3 vieta – V. Kukčikaitis  

Standartinė klasė:
1 vieta – G. Drevinskas
2 vieta – A. Miklaševičius
3 vieta – K. Miliūnas  

Moterys:
1 vieta – J. Leonavičienė
2 vieta – E. Ramelienė
3 vieta – R. Stašaitytė
1987. Paluknys. (Atvira).       

Šeduva. (Standartinė).

30 čempionatas
Atvira klasė:
1 vieta – V. Sabeckis
2 vieta – V. Liniauskas
3 vieta – V. Mikalauskas  

Standartinė klasė:
1 vieta – A. Miklaševičius
2 vieta – V. Mačiulis
3 vieta – R. Koronkevičius
1986. Pociūnai. (Atvira).

Telšiai. (Standartinė).

29 čempionatas
Atvira klasė:
1 vieta – V. Sabeckis
2 vieta – V. Liniauskas
3 vieta – V. Mikalauskas  

Standartinė klasė:
1 vieta – A. Miklaševičius
2 vieta – V. Sabeckis
3 vieta – R. Knėpa  

Moterys:
1 vieta – R. Stašaitytė
2 vieta – J. Leonavičienė
3 vieta – E. Smilgevičiūtė
1985. Pociūnai. (Atvira).

Akmenė. (Standartinė).

28 čempionatas
Atvira klasė:
1 vieta – V. Sabeckis
2 vieta – A. Rukas
3 vieta – V. Mačiulis  

Standartinė klasė:
1 vieta – R. Koronkevičius
2 vieta – V. Sabeckis
3 vieta – R. Knėpa  

Moterys:
1 vieta – J. Leonavičienė
2 vieta – E. Ramelienė
3 vieta – R. Stašaitytė  
1984. Pociūnai.
27 čempionatas
Atvira klasė:
1 vieta – V. Liniauskas
2 vieta – V. Mikalauskas
3 vieta – S. Smilgevičius  

Standartinė klasė:
1 vieta – A. Račiūnas
2 vieta – A. Miklaševičius
3 vieta – A. Sarpalius  

Moterys:
1 vieta – R. Stašaitytė
2 vieta – E. Ramelienė
3 vieta – D. Kiškienė
1983. Biržai.
26 čempionatas
Atvira klasė:
Neįvyko dėl blogų oro sąlygų  

Standartinė klasė:
1 vieta – R. Koronkevičius
2 vieta – V. Mačiulis
3 vieta – A. Jonušas

1982. Pociūnai.
25 čempionatas
Atvira klasė:
1 vieta – A. Beržinskas
2 vieta – V. Sabeckis
3 vieta – V. Mikalauskas  

Standartinė klasė:
1 vieta – A. Račiūnas
2 vieta – A. Miklaševičius
3 vieta – A. Sarpalius  

Moterys:
1 vieta – R. Stašaitytė
2 vieta – J. Paplauskaitė
3 vieta – D. Kiškienė
1981. Pociūnai.
24 čempionatas
Atvira klasė:
1 vieta – V. Sabeckis
2 vieta – A. Rukas
3 vieta – A. Beržinskas  

Standartinė klasė:
1 vieta – V. Liniauskas
2 vieta – L. Šupinys
3 vieta – R. Koronkevičius  

Moterys:
1 vieta – J. Paplauskaitė
2 vieta – L. Jurevičiūtė
3 vieta – R. Stašaitytė
1980. Pociūnai.
23 čempionatas  

*nuo 23 čempionato pradėtos rengti vyrams atviros ir standartinės klasės, o moterims – standartinės klasės varžybos
Atvira klasė:
1 vieta – E. Lasauskas
2 vieta – V. Mikalauskas
3 vieta – P. Vaišvila  

Standartinė klasė:
1 vieta – A. Račiūnas
2 vieta – L. Šupinys
3 vieta – R. Koronkevičius  

Moterys:
1 vieta – J. Paplauskaitė
2 vieta – R. Stašaitytė
3 vieta – L. Jurevičiūtė
1979. Biržai.
22 čempionatas
Vyrai:
1 vieta – P. Vaišvila
2 vieta – R. Koronkevičius
3 vieta – E. Lasauskas  

Moterys:
1 vieta – R. Stašaitytė
2 vieta – R. Garmutė
3 vieta – L. Jurevičiūtė
1978. Pociūnai.
22 čempionatas
Įvyko 1 pratimas – varžybos neįvykdytos
1977. Pociūnai.
21 čempionatas
Vyrai:
1 – L. Šupinys
2 – R. Koronkevičius
3 – A. Beržinskas  

Moterys:
1 vieta – E. Sasnauskaitė
2 vieta – A. Kryžanauskaitė
3 vieta – R. Garmutė
1976. Pociūnai.
20 čempionatas
Vyrai:
1 vieta –  S. Smilgevičius
2 vieta – V. Sabeckis
3 vieta – A. Kiškis  

Moterys:
1 vieta – R. Garmutė
2 vieta – R. Stašaitytė
3 vieta – E. Sasnauskaitė
1975. Pociūnai.
19 čempionatas
Vyrai:
1 vieta – V. Sabeckis
2 vieta – V. Šliumba
3 vieta – S. Burneika  

Moterys:
1 vieta – R. Stašaitytė
2 vieta – A. Kryžanauskaitė
3 vieta – O. Krygerytė
1974. Pociūnai.
18 čempionatas
Vyrai:
1 vieta – S. Burneika
2 vieta – V. Mikalauskas
3 vieta – L. Šupinys  

Moterys:
1 vieta – O. Krygerytė
2 vieta – A. Kryžanauskaitė
3 vieta – R. Stašaitytė
1973. Pociūnai.
17 čempionatas
Vyrai:
1 vieta – L. Šupinys
2 vieta – A. Beržinskas
3 vieta – A. Račiūnas  

Moterys:
1 vieta – A. Kryžanauskaitė
2 vieta – E. Sasnauskaitė
3 vieta – V. Bagdonienė
1972. Pociūnai.
16 čempionatas
Vyrai:
1 vieta – A. Račiūnas
2 vieta – V. Šliumba
3 vieta – L. Šupinys  

Moterys:
1 vieta – R. Garmutė
2 vieta – A. Kryžanauskaitė
3 vieta – N. Kadlerytė
1971. Pociūnai.
15 čempionatas
Vyrai:
1 vieta – A. Beržinskas
2 vieta – A. Lydžius
3 vieta – W. Knysz  

Moterys:
1 vieta – R. Garmutė
2 vieta – A. Kryžanauskaitė
3 vieta – O. Ciūnytė
1970. Pociūnai.
14 čempionatas
Vyrai:
1 vieta – L. Šupinys
2 vieta – V. Žukas
3 vieta – A. Kilna  

Moterys:
1 vieta – R. Garmutė
2 vieta – O. Ciūnytė
3 vieta – S. Sudeikytė
1969. Pociūnai.
13 čempionatas
Vyrai:
1 vieta – L. Šupinys
2 vieta – V. Šliumba
3 vieta – A. Beržinskas  

Moterys:
1 vieta – S. Sudeikytė
2 vieta – R. Garmutė
3 vieta – O. Ciūnytė
1968. Pociūnai.
12 čempionatas  

*nuo 12 čempionato išaiškinami absoliutūs vyrų ir moterų čempionai
Vyrai:
1 vieta – V. Žukas
2 vieta – V. Šliumba
3 vieta – A. Beržinskas  

Moterys:
1 vieta – A. Kryžanauskaitė
2 vieta – V. Prokorimaitė
3 vieta – S. Sudeikytė
1967. Pociūnai.
11 čempionatas
Vyrai:
1 vieta – A. Beržinskas
2 vieta – J. Sukackas
3 vieta – K. Cicėnas  

Moterys:
1 vieta – R. Garmutė
2 vieta – G. Banionytė
3 vieta – S. Sudeikytė
1966. Pociūnai.
10 čempionatas
Vyrai:
1 vieta – Z. Brazauskas
2 vieta – L. Aleksandravičius
3 vieta – A. Kilna  

Moterys:
1 vieta – R. Garmutė
2 vieta – G. Banionytė
3 vieta – S. Sudeikytė
1965. Pociūnai.
9 čempionatas
Vyrai:
1 vieta – A. Beržinskas
2 vieta – V. Žukas
3 vieta – V. Čeponis

Moterys:
1 vieta – R. Garmutė
2 vieta – G. Banionytė
3 vieta – S. Sudeikytė
1964. Pociūnai.
8 čempionatas
Nebaigtas dėl blogų oro sąlygų
1963. Pociūnai.
7 čempionatas
1 vieta – J. Jaruševičius
2 vieta – R. Visackas
3 vieta – A. Arbačiauskas  

*R. Garmutė 300 km trikampį įveikė 61,19 km/val greičiu (SSRS rekordas)
1962. Vilnius.
6 čempionatas
1 vieta – J. Jaruševičius
2 vieta – V. Čeponis
3 vieta – L. Jemeljanovas
1961. Birštonas.
5 čempionatas
1 vieta – J. Jaruševičius
2 vieta – V. Dovydaitis
3 vieta – V. Čeponis
1960.Neįvyko dėl blogų oro sąlygų
1959. Vilnius.
4 čempionatas
Atvira klasė:  
1 vieta – V. Dovydaitis
2 vieta – Z. Brazauskas
3 vieta – J. Jaruševičius  

Standartinė klasė:
1 vieta – R. Kavaliauskas
2 vieta – V. Drupas
3 vieta – T. Koronkevičius  

Neoficiali moterų įskaita:
1 vieta – R. Garmutė
2 vieta – O. Zableckytė
3 vieta – N.Arbačiauskienė    
1958. Vilnius.
3 čempionatas
1 vieta – H. Čižas
2 vieta – D. Kučinskas
3 vieta – R. Garmutė
1955. Kulautuva.
2 čempionatas
1 vieta – V. Dovydaitis
2 vieta – J. Balčiūnas
3 vieta – Z. Brazauskas
1953. Vilnius.
1 čempionatas
1 vieta – S. Mačiakas
2 vieta – L.Aleksandavičius
3 vieta – A. Arbačiauskas

Informacija ruošiama

Informacija ruošiama

Informacija ruošiama